חתונה בחורף

מרבית הזוגות מעדיפים לקיים את חתונתם בחודשי האביב והקיץ. השמש, ריחות הפריחה (והפיח), השקיעה המאוחרת והתחושה הכללית של חופש, אהבה ורומנטיקה גורמים לכך שקשה מאד להשיג אולם או גן אירועים בחודשי האביב ובחודשי הקיץ. מי שרוצה לחגוג באביב (העונה הכי מבוקשת באופן טבעי) צריך לסגור על המקום בערך שנה מראש.

 

לא צריך להיות עם תואר שני בכלכלה על מנת להבין שאם הביקוש לאולמות וגני אירועים בעונת החורף נמצא בשפל, אזי גם המחיר צונח פלאים וחתונה בחורף תעלה 20%-30% מחתונה זהה בחודשי הקיץ והאביב. עכשיו, אם אין לכם איזה קיבעון מיוחד לחגוג דווקא בחודשים אפריל-מאי-יוני, שווה מאד לשקול לקיים את החתונה שלכם בחודשי החורף.

 

היתרונות של חתונה בחורף

 

רומנטיקה - מה יותר רומנטי מלעמוד תחת חופה שקופה ומעל הגשם דופק וברקים מאירים את השמיים? האם יש דבר רומנטי יותר מלעשות את ליל הכלולות הראשון כזוג נשוי כאשר קר בחוץ ואתם מתחת לשמיכות החמות? ללא ספק, חתונה בחורף רומנטית הרבה יותר מחתונה בחודשי האביב והקיץ.

 

זמינות - כאמור, על מנת לסגור מקום לחודשי הקיץ, צריך להזמין לפחות שנה מראש וגם אז להתפשר על התאריך והיום. מאחר שיש הרבה פחות ביקוש לאולמות, אזי בחורף יהיו לכם הרבה יותר תאריכים פנויים ובהחלט תוכלו למצוא יום חמישי פנוי (היום המבוקש ביותר לחתונה) לחגיגה.

 

האורחים - בחודשים החמים לאורחים שלכם יש הרבה מאד חתונות ואירועים. זה מכביד גם ברמה הנפשית וגם ברמה הכספית. אם תקיימו את החתונה בחורף, אתם בעצם עוזרים להם עם "מס" החתונה ושיש אפילו סיכוי סביר שהצ'ק יהיה גדול יותר. הרי אין עוד הרבה חתונות בתקופה הזאת.

 

המחיר - עלותה של חתונה בחורף קטנה ב- 20%-30% מחתונה זהה לגמרי בקיץ או באביב. תחגגו בחורף ובהפרש שנשאר לכם תוכלו לצאת לירח דבש ארוך או מפואר יותר, לקנות רכב קטן או פשוט לחסוך ולהרוויח קצת כסף מהחתונה.

053-9344634