עיצוב אולמות אירועים

אולי יעניין אתכם לקרוא את

המאמר - חתונה קטנה >>>

ברור לכל כי אחד הדברים החשובים ביותר בבחירה של אולם אירועים לחתונה או לבר ובת המצווה הוא עיצוב האולם. אולם מרהיב ומעוצב משרה על האורחים ובני המשפחה תחושה נעימה, אווירה חגיגית, שמחה ונרגשת, בעוד שאולם לא מעוצב, אולם "עירום", משרה אווירה דיכאונית.

 

אבל זה שהאולם מעוצב לא אומר שהוא מעוצב יפה. העיצוב צריך להיות בטוב טעם כאשר כל חלקי האולם, מהקירות והעמודים התומכים, דרך הבמה ורחבת הריקודים וכלה בשולחנות ובפרחים, צריכים להיות בסנכרון מושלם הן מבחינת הצבעים והם מבחינת הצורות והעיצוב הכללי.

 

התאמת צבעים ופרחים

 

כאשר באים לדבר על עיצוב הקירות, לא מדובר רק על צבעים. הרי במרבית האולמות, צבעי הקירות נייטרלים, לבן על גווניו השונים כמו בז' ואפרסק. עיצוב הקירות כולל גם מעמדי נרות אם יש, מעמדים לפרחים, עיטורים כאלו ואחרים ועוד.

 

בנוסף לקירות, עיצוב השולחנות חשוב לא פחות. אמנם ניתן לקחת מעצב אירועים פרטי ולהשקיע כמה אלפי שקלים, אולם ברוב המקרים האולם יעצב לכם את האירוע או יספק לכם איש מקצוע מטעמו במחיר שווה לכל נפש. אז מה יש בעיצוב השולחן?

 

על כל שולחן, במרכזו, צריך להיות מעמד מיוחד אשר כולל פרחים, נרות או בלונים. עיטור הכולל נרות נראה מאד מאופק ויוקרתי, עיצוב מרכזי לשולחן מפרחים משמח וצבעוני יותר ועיצוב בלונים הוא בכלל חגיגה, בעיקר באירועי בר ובת מצווה.

 

שילוב של מעמד פרחים עם עיטור נוסף והתאמה לעיטורים על הקירות יהפוך את אירוע שלכם ליוקרתי ואיכותי במיוחד וישאיר על האורחים רושם רב. ואם אתם חוגגים בר מצווה - אין כמו זרי בלונים ובלונים על הכיסאות להרגשה שמחה וקופצנית.

053-9344634