אירועי בוטיק - האופנה האחרונה

אולי יעניין אתכם לקרוא את

המאמר - חתונה בחורף >>>

מי אמר שכל אירוע צריך לכלול 500 אורחים והפקה גרנדיוזית שלא הייתה מביישת פסטיבל ברזילאי? לפעמים יש גם דרך אחרת, רגועה יותר, אינטימית יותר, עם פחות אורחים אבל קרובים יותר. הטרנד האחרון בעולם האירועים הוא אירועי בוטיק - אירוע קטן ואינטימי הכולל רק את הקרובים אליכם ביותר.

 

על מנת להפיק אירוע בוטיק, חייבים שיהיה מקום מתאים, מאחר שהאופציה השנייה הינה לקחת אולם גדול ופשוט לסגור חלק ממנו, מה שנראה זול וחובבני.

 

תמצאו את המתחם המתאים, בגודל המתאים, וכבר עשיתם חצי עבודה. ודרך אגב, אצלנו בפביליון יש אולם בוטיק אשר מתאים בדיוק לאירוע האינטימי והיוקרתי אשר אנו מדברים עליו.

 

לאירוע בוטיק יש מספר יתרונות.

 

היתרון הראשון הוא שמדובר באירוע בו אתם תכירו לעומק את כל האורחים. כל מי שיהיה באירוע שלכם יהיה או בין משפחה מדרגה ראשונה ושנייה או חבר ותיק וקרוב שאתם רוצים שיהיה בשמחה שלכם. אירוע קטן מנפה אוטומטית את כל הקרובים הרחוקים מאד והחברים שאתם נאלצים להזמין אבל לא ממש רוצים שיבואו. רק המעגל הקרוב.

 

יתרון נוסף הוא שהאירוע יעלה פחות כסף, מהסיבה הפשוטה שפחות אורחים = פחות מנות = אירוע יותר זול. לא תאמינו - באירוע בוטיק קטן ואינטימי אולי אפילו תוכלו להרוויח כמה שקלים לירח הדבש או לרכב חדש. הרי זה ידוע שהמעגל הקרוב מביא צ'קים הרבה יותר גדולים...

 

באירוע אינטימי אתם תרגישו הרבה יותר נוח גם להביא את עצמכם לידי ביטוי בלי להתבייש, הרי כולם שם חברים שלכם. תוכלו להכין ריקוד מיוחד, לדבר בזמן החופה מעומק הלב לבן ובת הזוג, לעשות דברים משוגעים שתרשו לעצמכם רק מול האורחים הקרובים ביותר.

 

לסיכום - אירוע קטן ואינטימי אמנם לא מתאים לכל אחד, אבל למי שהוא מתאים מדובר בחוויה מיוחדת וחד פעמית.

053-9344634