בירושלים, בירתנו הנצחית, יש לא מעט אולמות וגני אירועים, מתחמי אירועים ואולמות בוטיק כאלו ואחרים. חלקם וותיקים וחלקם חדשים, חלקים מעוצבים יותר וחלקם מעוצבים פחות. אבל יש רק אולם אירועים אחד שיש עליו קונצנזוס בעיר - אולמי פביליון הוא הוא האולם מס. אחד בעיר.

 

אולמות בירושלים, בניגוד אולי לערים אחרות ומקומות אחרים, צריכים לדעת להשתמש באופייה המיוחד של ירושלים ולהתמזג איתה, עם זה מבחינת בנייה ואבני ירושלים הייחודיות, עם מבחינת אופי העיצוב בתוך האולם או אפילו כבר בכניסה לאולם.

 

כאשר באים לבחור אולם, ולא משנה אם מדובר בחתונה, בר מווה, בת מצווה, ברית או אפילו יום נישואין, יש מספר דברים שצריך לשים לב אליהם. הדבר הראשון הוא המלצות מחברים ומכרים.

 

אולם אשר יש עליו לא מעט ממליצים לא יכול להיות רע. אצלנו בפביליון יש מאות המלצות - רק בואו לקרוא מה לקוחות חושבים עלינו!

 

בטיחות מעל הכל!

 

דבר שני, האולם צריך להיות בטיחותי ועם כל האישורים הנדרשים. דבר זה חשוב במיוחד מבחינת מכבי האש ובטיחות המבנה, כאשר אתם יכולים להיות בטוחים שאולם וותיק ומוכר בעיר יש לו את כל האישורים הנלווים והוא בטיחותי ומתוחזק כראוי.

 

רצוי מאד שניתן יהיה לחגוג גם תחת כיפת השמיים וליהנות מהבריזה והקרירות הירושלמית הידועה, וגם להיכנס לאחר מכן לאולם ממוזג ונעים ולחגוג כראוי עד השעות הקטנות של הלילה. כמובן שמי שמתחתן חייב לעשות זאת תחת כיפת השמיים וכאן נכנסת לפעולה החופה המדהימה והמעוצבת של פביליון.

 

התמונות מהחופה שלכם יישארו אתכם לנצח ועם החופה שלנו מאחוריכם אנחנו מבטיחים לכם תמונות שלא תישאר עין אחת יבשה למראם.

 

לסיכום - אולמות בירושלים יש הרבה. פביליון יש רק אחד!

פביליון כנסים ואירועים | גן אירועים בירושלים |  כנסים בירושלים  |  האומן 14 , ירושלים |02-6482482

פביליון כנסים ואירועים

האומן 14, ירושלים

053-9344634